• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

W środę 24.11.2021roku w naszym przedszkolu odbył się szczególny bal. Był to Bal Wszystkich Świętych. W tym właśnie dniu wszyscy w przedszkolu przebrani byli za świętych. Były nie tylko aniołki i święta rodzina ale także : Św. Franciszek, Św. Daria, Św. Faustyna, Św. Jan Paweł II i wielu, wielu innych. Niestety za względu na panującą sytuację nie mogliśmy się bawić wszyscy razem wiec każda grupa bawiła się w swojej sali. Na balu były soczki, chrupki, żelki i dużo innych słodkości no i oczywiście wspólna wspaniałą zabawa. Bal był bardzo udany.      MISIE - galeria          MYSZKI - galeriaMYSZKI - filmiki          TYGRYSKI - galeria