• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

06.12.2021 w poniedziałek do naszego przedszkola przyjechała szczególny gość. Gość który odwiedza większość dzieci w tym dniu - Święty Mikołaj. Dzieci długo czekały na jego przyjazd, napisały długi list, który zabrał Pan listonosz za co mu serdecznie dziękujemy. Mikołaj odwiedził wszystkie grupy rozpoczął od najmłodszej - TYGRYSKÓW potem poszedł do PSZCZÓŁEK, kolejno do grupy MYSZEK i na końcu do najstarszej grupy MISIÓW. Każde dziecko w grupie dostało od Św. Mikołaja wspaniały prezent. Wizyta tak szczególnego gościa była dla dzieci bardzo emocjonująca, jednak wszystkie dzieci dzielnie maszerowały po swój prezent. Każda grupa oczywiście odpowiednio przywitała Świętego Mikołaja, Dzieci zaśpiewały, zagrały, zatańczyły i pięknie gościa przywitały.            MISIE - galeria   MISIE - filmik             MYSZKI- galeria         TYGRYSKI - galeria                     PSZCZÓŁKI - filmiki,   PSZCZÓŁKI - galeria