• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Różne są formy zajęć dydaktycznych w naszych salach. Maluszki między innymi muszą rozwijać zwoje umiejętności manualne. bardzo dobrym elementem rozwijającym taką umiejętność jest darcie papieru, dlatego małe TYGRYSKI 03.12.2021 roku zabawiły się właśnie w taka zabawę - robiły sztuczny śnieg a potem nim sypały. Darcie kartek papieru a potem rzucanie nimi było niesamowita frajdą dla maluchów. Po zabawie trzeba było oczywiście posprzątać i tak szybko i sprawnie to poszło że nawet nie trzeba było korzystać z odkurzacza.                                                                    GALERIA