• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

27.01.2022 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Jana Bosco. Osoby bardzo ważnej dla nas ponieważ bo właśnie Jan Bosco był pierwszym Salezjaninem i do dnia dzisiejszego w przedszkolach salezjańskich, pracujemy według jego sytemu prewencyjnego. Niestety w tym roku nie mogliśmy mieć uroczystej Mszy Świętej w holu naszego przedszkola ale za to świętowaliśmy w grupach. Każda grupa obchodziła święto bardzo uroczyście. Dzieci oglądały filmiki o Świętym Janie Bosco aby poznać lepiej postać i jej znaczenie, śpiewały piosenki i kolorowały ilustracje z jego podobizną. 

MYSZKI - galeria                                                   TYGRYSKI - galeria