• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

W styczniu 2022 roku w naszym przedszkolu został ogłoszony Przedszkolny konkurs kolędowy po hasłem „Hej kolęda, kolęda ... .”  Zamknięcie konkursu i ogłoszenie wyników planowane było na koniec stycznia 2022roku, jednak z powodu sytuacji covid musieliśmy zrewidować plany i przeprowadzić konkurs później. Według regulaminu do konkursu mogło przystąpić każde dziecko które chało zaśpiewać kolędę. I etap konkursu to przesłuchania w dwóch grupach młodszej i starszej. W grupie młodszej wzięło udział 11 dzieci, mimo że zgłosiło się 19, do następnego etapu przeszło 9 dzieci. w grupie starszej wzięło udział 14 dzieci ale zgłosiło się 18. Do drugiego etapu przeszło 8 dzieci. Przesłuchanie finalistów odbyło się 08.02.2022 roku. 3 osobowa komisja z Siostra Dyrektor na czele oceniła wszystkich finalistów i postanowiła przyznać nagrody w 4 grupach wiekowych. Dlatego w grupie najmłodszej TYGRYSKI zajęli miejsca: I - Hanna, II - Marcelina a III - Paweł. W grupie PSZCZÓŁKI poszczególne miejsca zajęli: I - Zuzanna Z, przyznano dwa II miejsca - Oliwia i Iga, ale nie przyznano III miejsca za to przyznano tez wyróżnienia dla: Nel, Piotra i Amelii.  W grupie MYSZKI miejsca zajęli: I - Marta, II - Leon i III - Jessica, przyznano też jedno wyróżnienie dla Huberta. W najstarszej grupie - MISIE przyznano dwa I miejsca dla Alcji i Marii oraz II miejsce dla Laury. Przyznano także wyróżnienie dla Nikoli M. Wszystkie dzieci które zdobyły miejsca i wyróżnienia otrzymały dyplomy i nagrody w postaci książek 〈albumowe wydania〉. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne upominki. Komisja pochwaliła bardzo wysoki poziom uczestników konkursu. BRAWO !!!

I etap konkursu - galeriaI etap konkursu - filmiki             II ETAP - galeria,  II etap konkursu - filmiki          Rozdanie nagród - galeria