• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Co roku 14 lutego tradycyjnie obchodzimy imieniny Świętego Walentego czyli święto miłości. Każda grupa obchodziła to święto w swojej sali, były więc zabawy, quizy, walentynkowe zadania. serduszka no i wspaniały poczęstunek. Wszystkie dzieci w tym dniu przyszły ubrane, do przedszkola w kolorze miłości, czyli czerwonym lub w symbole miłości czyli serduszka lub czerwone kwiaty. Wszystkie dzieci miały zdjęcia z czerwonymi balonami w kształcie serduszek, które dzieci zabrały do domu. 

MISIE - galeria                       MYSZKI - galeria             TYGRYSKI - galeria