• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

W środę, 23.02.2022 w naszym przedszkolu odbył się doroczny Bal Karnawałowy. Niestety tym razem nie mogliśmy się spotkać razem na przedszkolnym holu ale każda grupa bawiła się wspaniale w swojej sali. W tym roku, nie było tematu przebrania, każde dziecko mogło się przebrać w dowolny strój. Dzieci a raczej rodzice stanęli na wysokości zadania i dzieci były bardzo ciekawie i oryginalnie przebrane. Były więc tańce, zabawy, konkursy, dużo śmiechu i muzyki. SUPER zabaw i .... do następnego karnawału. 

MISIE - galeria                         MYSZKI - galeria         MYSZKI - filmiki                TYGRYSKI - galeria   TYGRYSKI - film