• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

W czwartek 31.03.2022r trzy nasze grupy przedszkolne: MISIE, MYSZKI i PSZCZÓŁKI wybrały się z wizytą do Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie. Dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć różne minerały i narzędzia górnicze oraz pracę górników na obrazach ale także osobiście zwiedzić kopalnie wewnątrz. Dzieci zwiedziły również podziemną trasę turystyczną. Mogły naocznie przekonać się jak ciężka i mozolna była i jest praca górników. Dzieci miały również okazję pojechać podziemną kolejką a dwie najstarsze grupy spotkały nawet „Skarbnika”, legendarnego Ducha kopalni. Dzieci wróciły z wycieczki zachwycone i pełne wrażeń.                                            MISIE - galeria                  MYSZKI - galeria