• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami więc jak co roku, najstarsza grupa w naszym przedszkolu przygotowała wielkanocną inscenizacje. Siostra dyrektor zadbała o to, by dla każdego dziecka przygotowany był wielkanocny koszyczek i zaprosiła Księdza Proboszcza aby te koszyczki poświęcił. MISIE w swoim przedstawieniu opowiedziały o symbolice Wielkanocy i złożyły wszystkim wielkanocne życzenia. oprócz tego wszystkie pozostałe grupy również nagrały życzenia aby przekazać je swoim rodzicom.  

GRUPA MISIE - Inscenizacja i wielkanocne życzenia:  MISIE - galeria         MISIE - filmiki
G
RUPA MYSZKI - wielkanocne życzenia:  MYSZKI - galeria         MYSZKI -filmiki
GRUPA TYGRYSKI - wielkanocne życzenia: TYGRYSKI - galeria         TYGRYSKI - filmiki