• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Minął kwiecień i mimo, że na początku maja, kiedy obchodzimy nasze święta narodowe: Święto Flagi i Święto uchwalenia Konstytucji 3 - go maja a przede wszystkim Święto Królowej Polski również 3- go maja nie przychodzimy do przedszkola, ponieważ są to nasze dni wolne, to jednak staramy się uczcić ten czas i zaznaczyć go w naszym przedszkolnym kalendarzy. Tym razem program artystyczny dla całego przedszkola przygotowały nasze starszaki czyli grupa MISIE. Przedstawiły go wszystkim dzieciom i oczywiście nagrały aby pokazać rodzicom. Dzielne Starszaki stanęły na wysokości zadania i oczywiście pięknie się do tej prezentacji przygotowały, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Jednak pozostały grupy również postanowiły nagrać program nad którym pracowały na swoich zajęciach.  

MISIE - galeria       MISIE - filmiki               MYSZKI - galeria       MYSZKI - filmiki               TYGRYSKI - galeria     TYGRYSKI - filmiki