• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Szybkimi krokami „przyszedł do nas” maj  a ponieważ 26 maja przypada Dzień Matki a  23 czerwca Dzień Ojca to w maju obchodzimy Święto Rodziców. Zakończył się okres obostrzeń covid19 więc po raz pierwszy od dwóch lat, nie musieliśmy nagrywać przedstawienia. Dzieci mogły zaprosić rodziców do przedszkola i złożyć rodzicom życzenia i przedstawienie, zatańczyć i zaśpiewać dla nich. Każda grupa przygotowywała swoje przedstawienie osobno. Pierwsze prezentowały rodzicom, swoje przedstawienie MYSZKI  we wtorek 24.05.2022 roku. Dzielne 5 latki przygotowały dla rodziców spektakl pt. „Calineczka” , złożyły gorące życzenia, zaśpiewały piosenkę i wręczyły rodzicom, wcześniej przygotowane prezenty.                                                                           MYSZKI - galeria

W środę 25.05.2022 roku do przedszkola przyszli rodzice najstarszej grupy 6 latków. Dzielne MISIE przygotowały dla rodziców wspaniały program artystyczny, wiersze, piosenki, kilka tańców. Starszaki złożyły gorące życzenia swoim rodzicom i również wręczyły przygotowane przez siebie prezenty.                                     MISIE- galeria

 

W czwartek 26.05.2022 roku do przedszkola zaprosiły swoich rodziców dzieci z najmłodszej grupy TYGRYSKI. Podobnie jak w poprzednich grupach frekwencja była 100%. Mali artyści mówili wierszyki, śpiewali piosenki i prezentowali swoje tańce. Maluszki, mimo że po raz pierwszy występowały przed tak licznym gronem swoich rodziców, były bardzo dzielne. Żadne dziecko nie poszło do mamy i nie płakały, wręcz odwrotnie, to rodzice wzruszyli się do łez  i byli bardzo dumni ze swoich pociech.                               TYGRYSKI- galeria