• slider01.jpg
 • slider02.jpg
 • slider03.jpg
 • slider04.jpg
 • slider05.jpg
 • slider06.jpg
 • slider07.jpg
 • slider08.jpg
 • slider09.jpg
 • slider10.jpg
 • slider11.jpg
 • slider12.jpg

Do obejrzenia poprzednich treści zapraszamy na blog

Z okazji Dnia Dziecka, we wtorek 31.05.2022 roku, wszystkie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Starym Waliszowie. Wyjazd na wycieczkę był wcześnie rano więc wszystkie dzieci musiały wcześniej przyjść do przedszkola żeby wcześniej zjeść śniadanie.  Zaraz po przyjeździe każda grupa nauczyła się indiańskiego przywitania, otrzymała plemienną nazwę a każde dziecko opaskę i pióro. Potem dzieci, grupowo zdobywały indiańskie sprawności. Była więc ścieżka odwagi, pajęczyna, test wytrzymałości na linie, polowanie na bizony, ścieżka sensoryczna,  rzuty do celu, strzelanie z łuku, tańce, gra na bębnach w prawdziwym Tipi a także wizyta u kóz, królików i owiec. Wszystkie dzieci zjadły pyszna kiełbaskę z ogniska. Mimo naszych wcześniejszych obaw pogoda nam dopisała i dzieci bardzo zmęczona ale zadowolone i szczęśliwe wróciły do przedszkola. Dziękujemy Siostro Dyrektor za wspaniała wycieczkę. 

MISIE - galeria                           MYSZKA - galeria                              TYGRYSKI - galeria